Velkommen til PSS Securitas!

Vi tar alltid ansvar for din trygghet

PSS Securitas er et heleid datterselskap av Securitas AS. Selskapet arbeider innen tre segmenter. Ordensvakter til utelivet, messer/konserter/arrangementer og spesialtjenester.

Velkommen til PSS Securitas!

Vi tar alltid ansvar for din trygghet

PSS Securitas er et heleid datterselskap av Securitas AS. Selskapet arbeider innen tre segmenter. Ordensvakter til utelivet, messer/konserter/arrangementer og spesialtjenester.

Vi har nå over 2000 ordensvakter over hele Norge.

Selskapet er etablert med ulike avdelinger i alle landets fylker med hovedkontor i Stavanger. PSS Securitas er profesjonelle i alle ledd og skal være en foretrukket samarbeidspartner.

Vårt mål er å være nummer én i de segmenter vi opererer i. Dette innebærer ikke bare å være størst, men også best på kvalitet i alle ledd i virksomheten.

Agder

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Daniel Hauge
Driftsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf: +4741224782

Rogaland (Hovedkontor)

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Haugaland og Sunnhordland

Yngve Raad
Avdelingsleder

yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

William Leiro Olsen
Driftsleder
olsen@pss-securitas.no
Tlf: +4790886778

Hordaland

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes
Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Møre og romsdal

Christian Myren
Avdelingsleder

myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Trøndelag

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder

einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Nordland

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf: +4793455637

Troms

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf: +4793455637

Matti Morottaja Evensen
Driftsleder
evensen@pss-securitas.no
Tlf: +4791598378

Buskerud Telemark Vestfold

Anders Tidemann
Avdelingsleder
tidemann@pss-securitas.no
Tlf:+4795552021

Carl Marcus Rognstad
Driftsleder Vestfold og Telemark
rognstad@pss-securitas.no
Tlf:+4795754864

Nina Haugo Sundfær
Driftsleder Buskerud
sundfaer@pss-securitas.no
Tlf:+4790360172

Oslo og Akershus

Alf Samuelsen
Avdelingsleder

samuelsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790691371

Safir Abbas
Driftsleder

abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator

balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Salg

azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Andreas Grønli
Vaktkoordinator

gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Innlandet

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Kine Kokkin
Driftsleder
kokkin@pss-securitas.no
Tlf: +4791117614

Østfold

Joseph Gillen
Driftsleder
gillen@pss-securitas.no
Tlf: +4793608651

Kirkenes Våre hovedkontor Her er vi operative Vadsø Vardø Båtsfjord Berlevåg Mehamn Karasjok Honningsvåg Hammerfest Hasvik Alta Sørkjosen Bardufoss Narvik Andøya Harstad Sortland Stormarknes Svolvær Leknes Værøy Røst Bodø Sandnessjøen Mo i Rana Mosjøen Brønnøysund Rørvik Namsos Steinkjer Levanger/Verdal Stjørdal Orkanger Kristiansund Molde Ålesund Ulstein Ørsta/Volda Sandane Florø Førde Sogndal Os Stord Egersund Farsund Mandal Grimstad Arendal Notodden Skien Kongsberg Sandefjord Tønsberg Drammen Fredrikstad Halden Moss Asker Follo Romerike Kongsvinger Bærum Hønefoss Gjøvik Lillehammer Hamar Elverum

Våre verdier

PSS Securitas’ logo symboliserer våre tre grunnleggende verdier: ærlighet, vaktsomhet og hjelpsomhet. Verdiene fungerer som en rettesnor for alle våre ansatte, og er noe av det viktigste vi ser etter når nye medarbeidere rekrutteres.

Ærlighet

Ærlighet innebærer at vi er pålitelige og oppriktige i det vi gjør. Kundene våre viser oss tillit, og den må hver enkelt av oss vise at vi er verdig. Ved å være ærlige fremstår vi med høy integritet overfor omgivelser, kunde og samfunn.

Vaktsomhet

Vaktsomhet betyr at vi er profesjonelle med en påpasselighet og et generelt årvåkent blikk. Med vår vaktsomhet ivaretar vi alltid vår egen og andres trygghet, som er det viktigste i en sikkerhetsleveranse.

Hjelpsomhet

Hjelpsomhet betyr å gi en hjelpende hånd og yte service utover det som er forventet. Vi hjelper alltid til i situasjoner der det er naturlig å hjelpe, enten det er kunder, kolleger eller andre som har behov for hjelp.

PSS Securitas er Norges største aktør

innen ordensvakter (dørvakter) til utelivsbransjen.