Ledelsen

Harald Lilleeidet
Adm. direktør
lilleeidet@pss-securitas.no

Christofér Næsheim
Driftssjef Norge
naesheim@pss-securitas.no
Tlf:+4748254807

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Jørgen Engebretsen
Leder arrangement og event
engebretsen@pss-securitas.no
Tlf:+4793456251

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Magnus Tveit
Rekrutterer
tveit@pss-securitas.no
Tlf: +4745275400

Sigurd Søraa
Vaktkoordinator
soraa@pss-securitas.no
Tlf: +4748353033

Søker du jobb i PSS Securitas v/ avdeling Rogaland ber vi deg sende søknad til tveit@pss-securitas.no

Daniel Hauge
Avdelingsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf:+4741224782

Nina Haugo Sundfær
Driftsleder Buskerud
sundfaer@pss-securitas.no
Tlf:+4790360172

Haidar Abbas
Vaktkoordinator
haidar@pss-securitas.no
Tlf:+4795835196

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Tom Christian Rage
Driftsleder
rage@pss-securitas.no
Tlf: +4791243586

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes
Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Christian Myren
Avdelingsleder
myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Alf Samuelsen
Avdelingsleder
samuelsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790691371

Safir Abbas
Driftsleder
abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator
balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Rekrutterer
azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Per-Arne Sveia
Rekrutterer
sveia@pss-securitas.no
Tlf: +4792660594

Dennis Scott
Vaktkoordinator
dennis.scott@pss-securitas.no
Tlf: +4748154188

Grethe Tenden
Vaktkoordinator
tenden@pss-securitas.no
Tlf: +4795491435

Jørgen Engebretsen
Leder arrangement og event
engebretsen@pss-securitas.no
Tlf:+4793456251

Bylent Smakiqi (Gio)
Kvalitets og sikkerhetsleder
gio@pss-securitas.no
Tlf:+4740067355

Søker du jobb i PSS Securitas v/avdeling Oslo ber vi deg sende søknad til soknad.oslo@pss-securitas.no.

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder
einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Eskild Risnes
Vaktkoordinator
risnes@pss-securitas.no
Tlf: +4797133661

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Andreas Grønli
Vaktkoordinator
gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Agder

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Daniel Hauge
Driftsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf: +4741224782

Rogaland (Hovedkontor)

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Magnus Tveit
Rekrutterer
tveit@pss-securitas.no
Tlf: +4745275400

Sigurd Søraa
Vaktkoordinator
soraa@pss-securitas.no
Tlf: +4748353033

Haugaland og Sunnhordland

Yngve Raad
Avdelingsleder

yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Tom Christian Rage
Driftsleder
rage@pss-securitas.no
Tlf: +4791243586

Vestland

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Møre og romsdal

Christian Myren
Avdelingsleder

myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Trøndelag

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder

einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Eskild Risnes
Vaktkoordinator

risnes@pss-securitas.no
Tlf: +4797133661

Nordland

Matti Morottaja Evensen Driftsleder
evensen@pss-securitas.no
Tlf: +4791598378

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Troms

Matti Morottaja Evensen
Driftsleder
evensen@pss-securitas.no
Tlf: +4791598378

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Buskerud Telemark Vestfold

Nina Haugo Sundfær
Driftsleder Buskerud
sundfaer@pss-securitas.no
Tlf:+4790360172

Haidar Abbas
Vaktkoordinator
haidar@pss-securitas.no
Tlf:+4795835196

Oslo og Akershus

Alf Samuelsen
Avdelingsleder

samuelsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790691371

Safir Abbas
Driftsleder

abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator

balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Salg

azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Jørgen Engebretsen
Leder arrangement og event

engebretsen@pss-securitas.no
Tlf: +4793456251

Innlandet

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Østfold

Andreas Grønli
Vaktkoordinator
gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Kirkenes Våre hovedkontor Her er vi operative Vadsø Vardø Båtsfjord Berlevåg Mehamn Karasjok Honningsvåg Hammerfest Hasvik Alta Sørkjosen Bardufoss Narvik Andøya Harstad Sortland Stormarknes Svolvær Leknes Værøy Røst Bodø Sandnessjøen Mo i Rana Mosjøen Brønnøysund Rørvik Namsos Steinkjer Levanger/Verdal Stjørdal Orkanger Kristiansund Molde Ålesund Ulstein Ørsta/Volda Sandane Florø Førde Sogndal Os Stord Egersund Farsund Mandal Grimstad Arendal Notodden Skien Kongsberg Sandefjord Tønsberg Drammen Fredrikstad Halden Moss Asker Follo Romerike Kongsvinger Bærum Hønefoss Gjøvik Lillehammer Hamar Elverum

PSS Securitas er Norges største aktør

innen ordensvakter (dørvakter) til utelivsbransjen.