Ledelsen

Harald Lilleeidet
Adm. direktør
lilleeidet@pss-securitas.no

Christofér Næsheim
Driftssjef Norge
naesheim@pss-securitas.no
Tlf:+4748254807

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Bylent Smakiqi (Gio)
Kvalitets og sikkerhetsleder
gio@pss-securitas.no
Tlf:+4740067355

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Magnus Tveit
Rekrutterer
tveit@pss-securitas.no
Tlf: +4745275400

Sigurd Søraa
Vaktkoordinator
soraa@pss-securitas.no
Tlf: +4748353033

Søker du jobb i PSS Securitas v/ avdeling Rogaland ber vi deg sende søknad til tveit@pss-securitas.no

Daniel Hauge
Avdelingsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf:+4741224782

Willy Alfsen
Avdelingsleder
alfsen@pss-securitas.no
Tlf:+47905 52 868

Haidar Abbas
Vaktkoordinator
haidar@pss-securitas.no
Tlf:+4795835196

Daniel Løvås
Instruktør
lovas@pss-securitas.no
Tlf:+47911 61 299

Vakttelefon:
940 05 024

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Erik Hansen
Instruktør
Erik.hansen@pss-securitas.no
Tlf: +4791860114

Bjørn Tullut
Marked
tullut@pss-securitas.no
Tlf: +4795200717

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes
Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Haakon Wahl
Instruktør
wahl@pss-securitas.no
Tlf: +4741363543

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Christian Myren
Avdelingsleder
myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Safir Abbas
Avdelingsleder
abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Hege Janet Olsen
Vaktkoordinator
hege.janet.olsen@pss-securitas.no
Tlf: +4792229793

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator
balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Rekrutterer
azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Per-Arne Sveia
Rekrutterer
sveia@pss-securitas.no
Tlf: +4792660594

Dennis Scott
Instruktør
dennis.scott@pss-securitas.no
Tlf: +4748154188

Søker du jobb i PSS Securitas v/avdeling Oslo ber vi deg sende søknad til soknad.oslo@pss-securitas.no.

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder
einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Eskild Risnes
Vaktkoordinator
risnes@pss-securitas.no
Tlf: +4797133661

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Bylent Smakiqi (Gio)
Avdelingsleder
gio@pss-securitas.no
Tlf:+4740067355

Andreas Grønli
Vaktkoordinator
gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Agder

Daniel Hauge
Avdelingsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf: +4741224782

Rogaland (Hovedkontor)

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Magnus Tveit
Rekrutterer
tveit@pss-securitas.no
Tlf: +4745275400

Sigurd Søraa
Vaktkoordinator
soraa@pss-securitas.no
Tlf: +4748353033

Haugaland og Sunnhordland

Yngve Raad
Avdelingsleder

yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Vestland

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes
Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Haakon Wahl
Instruktør
wahl@pss-securitas.no
Tlf: +4741363543

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Møre og romsdal

Christian Myren
Avdelingsleder

myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Trøndelag

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder

einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Eskild Risnes
Vaktkoordinator

risnes@pss-securitas.no
Tlf: +4797133661

Nordland

Daniel Myrvoll
Administrasjonsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Troms

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Buskerud Telemark Vestfold

Willy Alfsen
Avdelingsleder
alfsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790552868

Haidar Abbas
Vaktkoordinator
haidar@pss-securitas.no
Tlf:+4795835196

Daniel Løvås
Instruktør
lovas@pss-securitas.no
Tlf:+4791161299

Bestillinger
bestilling.btv@pss-securitas.no

Vakttelefon
Tlf:+4794005024

Oslo og Akershus

Safir Abbas
Avdelingsleder

abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator

balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Rekrutterer

azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Per-Arne Sveia
Rekrutterer

sveia@pss-securitas.no
Tlf: +4792660594

Dennis Scott
Instruktør

dennis.scott@pss-securitas.no
Tlf: +4748154188

Hege Janet Olsen
Vaktkoordinator

hege.janet.olsen@pss-securitas.no
Tlf: +4792229793

Innlandet

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Erik Hansen
Instruktør
Erik.hansen@pss-securitas.no
Tlf: +4791860114

Bjørn Tullut
Marked
tullut@pss-securitas.no
Tlf: +4795200717

Østfold

Bylent Smakiqi (Gio)
Avdelingsleder
gio@pss-securitas.no
Tlf: 4740067355

Andreas Grønli
Vaktkoordinator
gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Kirkenes Våre hovedkontor Her er vi operative Vadsø Vardø Båtsfjord Berlevåg Mehamn Karasjok Honningsvåg Hammerfest Hasvik Alta Sørkjosen Bardufoss Narvik Andøya Harstad Sortland Stormarknes Svolvær Leknes Værøy Røst Bodø Sandnessjøen Mo i Rana Mosjøen Brønnøysund Rørvik Namsos Steinkjer Levanger/Verdal Stjørdal Orkanger Kristiansund Molde Ålesund Ulstein Ørsta/Volda Sandane Florø Førde Sogndal Os Stord Egersund Farsund Mandal Grimstad Arendal Notodden Skien Kongsberg Sandefjord Tønsberg Drammen Fredrikstad Halden Moss Asker Follo Romerike Kongsvinger Bærum Hønefoss Gjøvik Lillehammer Hamar Elverum

PSS Securitas er Norges største aktør

innen ordensvakter (dørvakter) til utelivsbransjen.