Ledelsen

Harald Lilleeidet
Adm. direktør
lilleeidet@pss-securitas.no

Christofér Næsheim
Driftssjef Norge
naesheim@pss-securitas.no
Tlf:+4748254807

Jørgen Engebretsen
Leder arrangement og event
engebretsen@pss-securitas.no
Tlf:+4793456251

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Anita Heimdall
Vaktkoordinator
heimdal@pss-securitas.no
Tlf: +4748123154

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Kim Andre Grøsfjell
Driftsleder Vest-Agder
grosfjell@pss-securitas.no
Tlf:+4794253726

Anders Tidemann
Avdelingsleder
tidemann@pss-securitas.no
Tlf:+4795552021

Carl Marcus Rognstad
Driftsleder Vestfold og Telemark
rognstad@pss-securitas.no
Tlf:+4795754864

Nina Haugo Sundfær
Driftsleder Buskerud
sundfaer@pss-securitas.no
Tlf:+4790360172

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf:+4799575159

William Leiro Olsen
Driftsleder
olsen@pss-securitas.no
Tlf: +4790886778

André Hellebergshaugen
Avdelingsleder
hellebergshaugen@pss-securitas.no
Tlf: +4790887608

Morten Engen
Driftsleder
engen@pss-securitas.no
Tlf: +4798814365

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Ole Oppedal
Driftsleder
drift@pss-securitas.no
Tlf: +4747035563

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Christian Myren
Avdelingsleder
myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf: +4793455637

Peter Schjem
Driftsleder
schjem@pss-securitas.no
Tlf: +4790889646

Alf Samuelsen
Avdelingsleder
samuelsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790691371

Safir Abbas
Driftsleder
abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator
balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Salg
azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Sine Håland
Vaktkoordinator
haaland@pss-securitas.no
Tlf: +4740624986

Søker du jobb i PSS Securitas v/ avdeling Oslo ber vi deg sende søknad til soknad.oslo@pss-securitas.no.

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder
einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf: +4793455637

Matti Morottaja Evensen
Driftsleder
evensen@pss-securitas.no
Tlf: +4791598378

Thomas Thorvaldsen
Avdelingsleder
thorvaldsen@pss-securitas.no
Tlf: +4741025592

Magnus Ludvigsen
Driftsleder
ludvigsen@pss-securitas.no
Tlf: +4745890930

PSS Securitas er Norges største aktør

innen ordensvakter (dørvakter) til utelivsbransjen.

Les merOrdensvakter