Ledelsen

Harald Lilleeidet
Adm. direktør
lilleeidet@pss-securitas.no

Christofér Næsheim
Driftssjef Norge
naesheim@pss-securitas.no
Tlf:+4748254807

Jørgen Engebretsen
Leder arrangement og event
engebretsen@pss-securitas.no
Tlf:+4793456251

Kristoffer Daldorff
Avdelingsleder
daldorff@pss-securitas.no
Tlf: +4799575159

Harald Byberg
Driftsleder
byberg@pss-securitas.no
Tlf: +4797081575

Magnus Tveit
Rekrutterer
tveit@pss-securitas.no
Tlf: +4745275400

Sigurd Søraa
Vaktkoordinator
soraa@pss-securitas.no
Tlf: +4748353033

Søker du jobb i PSS Securitas v/ avdeling Rogaland ber vi deg sende søknad til tveit@pss-securitas.no

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Daniel Hauge
Driftsleder
hauge@pss-securitas.no
Tlf:+4741224782

Anders Tidemann
Avdelingsleder
tidemann@pss-securitas.no
Tlf:+4795552021

Carl Marcus Rognstad
Driftsleder Vestfold og Telemark
rognstad@pss-securitas.no
Tlf:+4795754864

Nina Haugo Sundfær
Driftsleder Buskerud
sundfaer@pss-securitas.no
Tlf:+4790360172

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

William Leiro Olsen
Driftsleder
olsen@pss-securitas.no
Tlf: +4790886778

Kjetil Brenden
Avdelingsleder
brenden@pss-securitas.no
Tlf: +4799597062

Kine Kokkin
Driftsleder
kokkin@pss-securitas.no
Tlf: +4791117614

Yngve Raad
Avdelingsleder
yngve@pss-securitas.no
Tlf:+4793455637

Remi Krognes
Driftsleder
krognes@pss-securitas.no
Tlf: +4792092605

Døgnbemannet vakttelefon
Tlf: +4798184488

Christian Myren
Avdelingsleder
myren@pss-securitas.no
Tlf: +4799108481

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf: +4798698074

Alf Samuelsen
Avdelingsleder
samuelsen@pss-securitas.no
Tlf:+4790691371

Safir Abbas
Driftsleder
abbas@pss-securitas.no
Tlf: +4790117289

Balal Ashfaq
Vaktkoordinator
balal@pss-securitas.no
Tlf: +4746274517

Daniel Azouar
Rekrutterer
azouar@pss-securitas.no
Tlf: +4790846269

Per-Arne Sveia
Operativ Leder
sveia@pss-securitas.no
Tlf: +4792660594

Andreas Grønli
Vaktkoordinator
gronli@pss-securitas.no
Tlf: +4748180068

Adrian Hafslund Frostrud
Vaktkoordinator
frostrud@pss-securitas.no
Tlf: +4747605908

Søker du jobb i PSS Securitas v/ avdeling Oslo ber vi deg sende søknad til soknad.oslo@pss-securitas.no.

Martin Myrvold
Avdelingsleder
martin@pss-securitas.no
Tlf: +4792683619

Richard Einan
Driftsleder
einan@pss-securitas.no
Tlf: +4792097326

Matti Morottaja Evensen
Driftsleder
evensen@pss-securitas.no
Tlf: +4791598378

Daniel Myrvoll
Avdelingsleder
myrvoll@pss-securitas.no
Tlf:+4798698074

Joseph Gillen
Driftsleder
gillen@pss-securitas.no
Tlf: +4793608651

PSS Securitas er Norges største aktør

innen ordensvakter (dørvakter) til utelivsbransjen.

Les merOrdensvakter